HomeSims › Tak jsem zase pustil Sims…

Tak jsem zase pustil Sims…

V Diablu 3 běží sezona, ale vzhledem k tomu, že převážně hraji HC a servery Blizzardu mají oznámené problémy (potvrzno, pár kamarádů RIPlo na nečakané disconnecty na bezproblémové lince), rozhodl jsem si spustit „odpočinkovku“ – Sthe Sims 4.
Origin a Sims se v průběhu nehraní aktualizovali stomegabitovými patchi a Simíci dostali i několik gigových kvůli datadisku, těšil jsem se na příjemnou hru.
Toto nadšení mi vydrželo pár minut a velice rychle se měnilo ve frustraci. K nejzásadnějším problémům:
* Simíky jsem piplal aby měli krok před povýšením, byli spokojení, měli správnou náladu a plnou lednici jídla. Vzal jsem jednu z postav na výlet a když jsem se vrátil z výletu, ti co zůstali doma byli nenajedení, unavení, nevyzáchodovaní, a se zábavou na 0 a zrovna šli druhé kolo do práce kde jim ze skoropovýšení spadl ukazatel na spadnutí. Podotýkám, že mám nastaveno, maximální volnost a všichni měli nastaveno – starat se o sebe. WTF? To když jsem s jednou postavou pryč ostatní jen stáli na místě a trpěli?
* Další fail je že doteď neopravili bug (všiml jsem si ho v prvním datadisku), že se vám do rozhovoru pletou cizí lidi. V baru si chcete pokecat s nějakým novým člověkem a nabalí se na vás celý bar. Boží. Zvlášť, když si tam dáte rande s nějakou postavou kterou nemůžete ovládat. Upřímně, dal jsem si pak i rande v parku, obě postavy jsem mohl ovládat a i tak to bylo peklo…
* Ale úplně nejlepší ale bylo když se postavy začaly sekat. Všechny postavy fungovali ale ta co jsem ovládal stála zaseknutá uprostřed animace. Musel jsem hru zapauzovat a pak pustit, následně se zasekli před vykonáním další akce. Opět zapauzovat a pustit. A takto třicektrát, než jsem dojel to rande. A pak se to rozšířilo na další postavy.
* Skutečnost, že z SSD disku, na stroji 3GHz s 16GB RAM trvá přechod mezi dvěma lokacemi asi minutu či třeba jen přechod mezi šatníkem a hrou asi minutu, je jen třešnička na zkaženém a plesnivém dortu.
Podotýkám, že hru mám čistou hru zcela bez modů.

WP EA…
Bohužel se nedivím, že team zodpovědný za Sims (a SimCity) se rozpadl a je mi to celkem líto. Podle mě obě hry měli navíc a je možnost to zachránit…

Leave a Comment

NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>